FANDOM


Wizyta Wycofującego się, wielkiego obrzezanego kutasa to jedna z największych nagród jaką Wielki Fekal zsyła na przeciętnego i szarego stuleja. Jego nawiedzenie wskazuje iż dany stulej odznaczył się dla całego forume F23. Wielki Obrzezany Kutas niczym wygłodniały lampart skrada się do stuleja i nim ten zdąży się zorientować zostawia na jego ramieniu widoczny ślad w postaci białej cieczy po czym szybko się wycofuję w skupieniu medytującego Gandhiego. Stulej dotknięty tym zaszczytem musi jak najszybciej opowiedzieć o tym wydarzeniu na forume.

Odwiedziny Wielkiego Obrzezanego Kutasa może jednak być także ostrzeżeniem dla stuleja, który zamierza wygrać życie i opuścić forume. Biała ciecz zmywa z niego wszelkie nadzieje i szanse na wygranie życia.

Oto przykładowa opowieść o Wielkim Obrzezanym Kutasie:

 Postanowiłem dziś zrobić coś, co nie często mi się zdarza, wybrać się na salę i pograć w siatkówkę. W szatni bardzo mi się podobało, dopóki nie sięgnąłem do wielkiego kosza z piłkami. Nagle na dłoni poczułem wilgoć a po przeciwnej stronie kosza, miedzy piłkami dostrzegłem wycofującego się wielkiego obrzezanego kutasa.[cool]