FANDOM


Pomijam dzieci i młodzież do 18. roku życia bo wtedy charakter jest jeszcze nieukształtowany.
MĘŻCZYŹNI W WIEKU 18-30 LAT:
1.student z brodą intelektualista z ideałami
2.olewacz pijak i narkoman, po zawodówce idzie do woja, później praca w zakładach mięsnych, szybko założy rodzinę, dziecko urodzi mu się pół roku po ślubie, lubi popijać wódke z wąsatym teściem, jego żona jest fryzjerką albo pracuje na kasie w spożywczym
3.świr/czubek, izoluje się od społeczeństwa, fan komiksów i pornografii(silny filar f23)
4.kombinator z głową na karku, wykonuje drobne roboty dla niezorganizowanych grup przestępczych, lub ma własną działalność, nie boi się ryzyka, dba o sprawność fizyczną, dobrze się napierrdala, ma duże powodzenie u kobiet.
5.karierowicz, w domu u jego rodziców na ścianie w salonie wisi dyplom pracownika miesiąca zagranicznego koncernu. pije dużo kawy, jest nerwowy i śmierdzi mu z ryja.
MĘŻCZYŹNI W WIEKU 30-45 LAT:
1.sfrustrowany magister pracujący na państwowym za 1700 brutto,minął się z powołaniem, uzależniony od rodziców, ma brzydką dziewczynę i pod presją starych i teściów decyduje się na dziecko które zostanie stulejarzem.
2.hippis, autsajder, pali trawkę i kładzie laskę na system, pracuje dorywczo, towarzyski, sympatyczny, gra na gitarze przy ognisku
3.typowy looser, stulejarz na pograniczu wieku poprodukcyjnego, abnegat, rodzice załamują ręce.
4.biznesmen któremu słoma z butów wystaje, garnitur versace nie jest w stanie zakryć typowo buraczanej twarzy wieśniaka, jego córka nigdy nie spełni ambicji rodziców i będzie chorowała na anoreksję, syn zostanie narkomanem, ale ojciec do końca będzie się łudził że przejmie kiedyś po nim firmę.
5.kombinator, ma dużo kasy ale nikt nie wie skąd
MĘŻCZYŹNI W WIEKU 45-60 LAT:
1.doktor profesor habilitowany, uczony, mizantrop, prawiczek
2.niefrasobliwy zawsze podpity polaczek z wąsami, ma swoją ekipkę spod sklepu i gderającą żonę.
3.zrezygnowany sąsiad, widujesz go czasem jak wychodzi z psem albo wyrzuca śmieci,zawałowiec, jest małomówny
4.artysta, bogacz, albo czubek, korzysta z życia, jakimś cudem udało mu się przez nie przebrnąć i zachować młodzieńcze pasje, ku wkurrwieniu wszystkich dokoła dożyje sędziwego wieku zachowując pełnie sił witalnych.
Mężczyzn po 60 roku życia pomijam bo to praktycznie jedna grupa, lekarstwa, herbata itd