FANDOM


Pomysł 59oldMana na interes który polegałby na ruchaniu suk a jeszcze by na tym zarobił.

Oryginalny post

Słuchajcie tak sobie rozkminiałem ostatnio i wpadłem na całkiem ciekawy pomysł na interes. Oczywiście w Polsce to może nie wypalić ale w stanach jak najbardziej. Potrzebuje tylko ze 3-4 jurnych pracowników. Raczej stulejarze odpadają ale kto wie, może czai się tu jakaś perełka

Ale do rzeczy. Tak sobie oglądałem ostatnio filmiki z różnych porntube i inne tego typu oazy stulejarza i zwróciłem uwagę na dużą ilość amatorskich filmów gdzie laskę puka 3-4 kolesi, często murzynów i czasem w obecności męża. Zaznaczam jeszcze raz że chodzi mi o amatorskie filmy. I tak sobie pomyślałem żeby założyć firmę i jeździć po stanach albo w ostateczności po Europie i robić laskom gang-bang i jeszcze brać za to kasę. Klientki na pewno by były i skłonne byłyby dużo zapłacić za taką usługę a często płaciłby mężulek którego podnieca jak jego żonę młóci na zmianę 4 murzynów. Oczywiście w naszej firmie byłyby 2 ekipy, jedna białych i druga murzynów bo nigdy nie wiadomo jakie preferencje mają laski. Co do kasy to można by było na początek brać 100$ od osoby a potem ewentualnie podnieść stawkę jeśli nie wyrabialibyśmy się z terminami.

3 dymanka dziennie i już wpada 300$ do kieszeni. Oczywiście odjąć koszty które byłyby nie duże. Jedynie paliwo i jakieś środki na erekcje (wiadomo o co chodzi). No może też karnet na siłkę.

To co stuleje, robota jak marzenie.


Ja sobie wyobrażam to tak. Dzwoni laska i mówi potrzebuje na dzisiaj na 18.00 czterech mężczyzn z fajami co najmniej 16 cm w tym 2 murzynów. No i wysyłamy ludzi którzy jadą do laski na podany przez nią adres, przez godzinę rooochają i pobierają opłatę 400$ czyli 100$ od osoby. Nikt o tym nie wie, pełna dyskrecja.


No blade hoooyki, na siłkę, solarke, wydłużanie prącia, jakiś mejkap i na casting co Gang Bang Crew. Jeszcze tylko powiedzcie gdzie zaczynamy działalność? NY, Miami czy LA? Proponuje Miami. Dużo bogatych niedopieszczonych dooop.