FANDOM


Zwany również jako Gancu, Gancuś
Pojawił się nagle pod koniec listopada 2009, nominowany do Stulejarskiej_Nagrody_Nobla_2009 wywołując wielkie zamieszanie. Jak sam o sobie mówi, nie jest projektem, nie prowadzi żadnego i "gardzi projektami " co jednak nie przeszkodziło mu zostać ogłoszonmym "projekte roku 2009", oraz niejednokrotnie być zauważanym i wymienianym w ustach forumowiczów wśród najciekawszych projektów forum. Przedstawiał się jako 19letni chłopiec ze śląska, który nie ukończył szkoły (jego świadectwo wskazywało na profil informatyczny), prawdopodobnie żyjący i wegetujący w biedzie, pogardzającym typowo miejskim stylem życia, walczącym o wygrane życie. Jego ulubionym zajęciem było zakładanie tematów przedstawiających stan (nie)porządku w pokoju w którym się znajdował, udokumentowany zdjęciami z karteczką.

Wklejał dziesiątki fotek i plików wideo z karteczkami, fotografie na wpół zasłoniętej kartką papieru twarzy, świadectw szkolnych, dokumentów, pokoju w którym się znajduje i innych które teoretycznie powinny go demaskować. W stopce umieszczał linki do swoich autentycznych profilów w sieci, często podając w niej dane kontaktowe. Charakterystyczne dla niego są częste zmiany stopki, nawet kilka razy dziennie Cool

Zasadniczo jest odporny na tyrkę, gdyż często uprawia samokrytykę i sam się ośmiesza, jednak rzeczowa krytyka i trafne argumenty potrafią zawstydzić go na długi czas. Wygłaszano na jego temat liczne opnie, między innymi, że prowadzi go dziadu_borowe, denser, c00le, pojawiały się głosy nawet że za jego osobą może stać Roland Pieczkowski.Do dziś, jego prawdziwa tożsamość pozostaje nieznana.

Udziela się po dziś dzień, aczkolwiek już sporadycznie i nieczęsto, prawdopodobnie wszedł w zmowę z innymi stulejarzami i prowadzi któryś multiprojekt .