FANDOMPierwsza akcja przeprowadzona w dawnym duchu f23 przebiegała pod kryptonimem "Postinor" i została zakończona sukcesem. Pewien 19-letni młodzieniec ukrywający się pod pseudonimem filoo wystosował na forum prośbę: "Chętnie kupie postinor duo lub inne srodki 72 po . prosze o kontakt na maila filoo91@o2.pl."

Spowodowało to zainteresowanie ze strony forume, a atrakcyjności wyzwania dodał dołączony adres e-mail. Podążając tym tropem, ekipa śledcza f23 prędko odnalazła delikwenta za pomocą portalu społecznościowego Facebook, a następnie na NK.pl.
Filip

Filip z kolegami po stosunku

Po zapoznaniu się z krótkim resume na profilu młodego człowieka, oraz z zamieszczonym materiałem zdjęciowym, żelazna dedukcja najwykwintniejszych umysłów forumowych detektywów pozwoliła połączyć fakt jego trwania w związku z 17-letnią dziewczyną, wraz z zakupem tabletek wczesnoporonnych Postinor Duo. Był to niezbity dowód na to, że młoda para zaliczyła tak zwaną wpadkę, i chciała pozbyć się przyszłego dziecka, a zatem była to wymarzona okazja do wykonania akcjiCool
Postinor

Filip Pruszyński w reklamie postinoru

Na profilu i pod zdjęciami przedstawiającymi młodą parę, oraz roznegliżowanego Filipka wraz z dwoma kolegami w basenie dla dzieci niezwłocznie pojawiły się stosowne (((Cool))) wpisy, wraz z odnośnikami. Informacje o jego zamiarach trafiły również na prywatne konta jego dziewczyny i rodziny. Po chwili na ich stronach umieszczone zostały prezenty od F23: Super Mama i Super TataSmiech . Po informacji wysłanej na komórkę, Filipek bardzo szybko zalogował się, po czym zaczął ukrywać zdjęcia i kasować komentarze oraz prezenty. Pojawił się też na forume, aby popiskując jak mała suczka wyrazić swój żal: "co wy @@@ @@@y chcecie? to wy to zrobiliscie?". Zanim zablokował dostęp do konta na NK napisał do znajomych krótkie wyjaśnienie:


" Po pierwsze to nikogo nie zapłodniłem !!! a po drugie to chciałem kupic tabletki postinor i sprzedac drozej i sie tego @@@ nie wstydze a wy sie ku*wa odpier*** bo dzwonie na policje"


Niestety durny dzieciak nie zdawał sobie sprawy z tego co pisze, i został łaskawie uświadomiony, iż chciał kupić nielegalnie lek, który może przepisać tylko lekarz, a potem sprzedać go drożej, w sposób równie nielegalny. Wobec kierowania sprawy na Policję, byłby to przysłowiowy strzał w stopę, więc summa summarum - wyświadczyliśmy ów nierozgarniętemu gówniarzowi przysługę niemalże godną dobrego samarytanina .Cool
4

Filip na demotywatorach


Profil filoo z komentarzami

Filip gwiazdą na demotach

Profil jurnego kogucika na nk

Dominisia - jego kura nioska